55.010.10 - COMFORT LSL WOMEN - Ženska bombažna srajca z dolgimi rokavi
17,04 € +DDV
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaloga | 0 | 0 | 163 | 229 | 102 |
| Prihod | 40001.08.26. | 50001.08.26. | 30001.08.26. | 6001.08.26. | 6001.08.26. |
Osnovni podatki
| Koda | 55.010.10-S |
| Model | COMFORT LSL WOMEN |
| Opis | Ženska srajca, klasična, rahlo teliran kroj, dve očesci spredaj, dve zadaj, žep na levi strani prsi, sedem gumbov spredaj, dva na manšetah, rezervni gumbi, vsi gumbi v barvi majice. srajca, enostavno likanje in vzdrževanje |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Črna |
| Paket | 20/1/1 |
| Neto teža | 0.24 kg |
| Tisk | Sito, Preslikač, Vez |
| Material | Cotton, Bombaž |
| Spol | Ženski, Twin model |
| Lastnosti | Enostavno vzdrževanje |
| Cut | Klasičen |
| Črtna koda | 8605025656625 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 20 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.56 x 0.37 x 0.305 m |
| Teža bruto kartona | 6.32 kg |
| Volumen kartona | 0.06 m3 |
| Država izvora | Bangladeš |
| HS koda | 620630000000 |
Podobni izdelki
blizu

